STOJAKI NA OPONY/KOŁA

Nasze rozwiązania dedykowane są dla profesjonalistów, którzy chcą bezpiecznie i efektywnie magazynować opony, koła lub felgi. Co raz częściej jest to system wybierany przez klientów indywidualnych ze względu na cenę jak i dostępność produktu. Wyposażamy magazyny, kontenery morskie oraz warsztaty i salony samochodowe. Szeroka paleta rozwiązań w zakresie separacji produktów odpowiada na potrzeby każdej branży.

BEZŚRUBOWY MONTAŻ

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

100% STAL CYNKOWANA

UNIWERSALNY SYSTEM SKŁADOWANIA

Składowanie, magazynowanie opon to jedna z naszych specjalizacji. Dostarczamy systemowe rozwiązania dedykowane pod kątem dostępnej powierzchni, ilości opon oraz ich rozmiarów.

Naszym celem jest dobrać system w taki sposób by maksymalnie wykorzystać potencjał miejsca, którym dysponuje klient. Zabudowę projektujemy pod kątem ich przeznaczenia, analizując środowisko magazynowe, częstotliwość rotacji opon / kół oraz oczekiwania inwestora. Oferujemy produkt bardzo prosty w montażu, wysokiej jakości z dostawą w 24h na terenie całej Polski. Produkt dedykowany jest dla hoteli i przechowalni opon, warsztatów i serwisów, a także sklepów e-commerce z oponami i ich magazynów.

Zaufały nam setki klientów indywidualnych oraz autoryzowane salony, a wśród nich m.in.  Toyota Bielany, Autogala VOLVO, Mercedes-Benz Duda-Cars, Toyota & Lexus Romanowski Kielce, AMS Chróścicki z salonami RENUALT i DACIA, oraz CARSED Autoryzowany Dealer Volkswagen, SEAT i SKODA.

FILM PREZENTACYJNO-MONTAŻOWY

POZNAJ NASZE REALIZACJE

Regały dla kontenerów morskich

Mamy rozwiązania dla każdej branży. Projektujemy, dostarczamy i wyposażamy. Dostosowujemy się naszym produktem do Twoich potrzeb składowania oraz dostępnej przestrzeni w 24H.

regały do magazynu

Regały dla magazynów wysokiego składowania

Regały dla salonów samochodowych

Regały do garażu

Antresole magazynowe

Regały dla hotelu opon

System regałów dedykowany do składowania kompletu opon/kół na jednym poziomie. 

Możesz dobrać regał pod swoje opony w oparciu o poniższe parametry, a my prześlemy Ci wycenę i dostarczymy regały w 24 h.

Długość belki 900 mm
4 szt. koła/opony do szerokości 195 mm

Długość belki 1050 mm
4 szt. koła/opony do szerokości 235 mm

Długość belki 1200 mm
4 szt. koła/opony do szerokości 275 mm

REGAŁY NA OPONY BESTSELLERY – SZYBKA WYCENA

Regały na opony/koła wysyłamy w 24 h na terenie całej Polski

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

POZOSTAŁE SYSTEMY REGAŁÓW PÓŁKOWYCH

archiwa producent warszawa

Mobifront

Regał archiwalny wysuwany typu CARGO

regał archiwalny mobilny

Mobieasy

Regał archiwalny przesuwny, przesuw ręczny

WYBRANI KLIENCI