METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

metalsistem cbtc
REGAŁY jezdne

System super 1-2-3

REGAŁY JEZDNE PRZESUWNE

Prezentujemy unikalny system półkowych regałów jezdnych (regałów przesuwnych) w dwóch wariantach zastosowań, przesuw boczny oraz regały wysuwane do przodu (typu cargo). Oferowane rozwiązanie jest cynkowane, lekkie, modułowe i dedykowane do biur oraz archiwizacji. Wysoka jakość produktu daje gwarancję trwałości i bezawaryjności. Przesuw ręczny pozwala na zaproponowanie najbardziej korzystnej ceny dla tego typu rozwiązań.

BEZAWARYJNOŚĆ

SWOBODNE PRZESUWANIE

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

UNIKALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ

REGAŁY PRZESUWNE MOBIEASY

SYSTEM Z RĘCZNYM PRZESUWEM BOCZNYM

Stabilne, estetyczne, funkcjonalne regały mobilne w bardzo dobrej cenie.

Unikalny system regałów przesuwnych, który nie wymaga ingerencji w posadzę. Prowadnice, które wytyczają tor jazdy wózka wykonane są ze stali cynkowanej i przytwierdzone są za pomocą dwustronnej taśmy montażowej. Tym samy cały system pozwala do swobodnego i bezkolizyjnego przemieszczania całej zabudowy w momencie zmiany miejsca jego przeznaczenia. Lekka konstrukcja pozwala na montaż w każdym pomieszczeniu, nawet w najbardziej wąskich i trudnodostępnych miejscach centów miast, biur, magazynów, zapleczy sklepów, czy w zakładach produkcyjnych. MOBIEASY wykorzystywany jest również w zabudowie szatni oraz archiwum.

Uwarunkowanie techniczne systemu:

REGAŁY JEZDNE  MOBIFRONT

WYSUW RĘCZNY TYPU CARGO

Dedykowany dla przemysłu, produkcji i magazynów e-commerce.

Ma szerokie zastosowanie w składowaniu w magazynach od lekkich i średnich ładunków po gabaryty do dużej masie. System umożliwia dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb wielu branż, w szczególności w zakresie archiwizacji, kompletacji i magazynowania produktów branży e-commerce, serwisów i salonów samochodowych, hurtowni, sklepów i salonów sprzedaży. Funkcjonalność i szeroka gama rozwiązań pozwala na zastosowania w instalacjach profesjonalnych, przemysłowych ale także zabudowach indywidualnych zaplecza galerii handlowych, super marketów, garderób, garaży, czy piwnic. Dla osób ceniących estetykę industrialną idealnie sprawdzi się w zabudowie wnętrz loftów, jak i biur.

Atuty i przewaga konkurencyjna systemu::
CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU SUPER 1-2-3

Super 1-2-3 to system metalowych regałów magazynowych, przeznaczonych do ręcznego składowania, potocznie nazywanych regały półkowe.

Ma szerokie zastosowanie w składowaniu w magazynach od lekkich i średnich ładunków po gabaryty o dużej masie. System umożliwia dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb wielu branż, w szczególności w zakresie archiwizacji, kompletacji i magazynowania produktów branży e-commerce, serwisów i salonów samochodowych, hurtowni, sklepów i salonów sprzedaży. Funkcjonalność i szeroka gama rozwiązań pozwala na zastosowania w instalacjach profesjonalnych, przemysłowych ale także zabudowach indywidualnych zaplecza galerii handlowych, super marketów, garderób, garaży, czy piwnic. Dla osób ceniących estetykę industrialną idealnie sprawdzi się w zabudowie wnętrz loftów, jak i biur.

Atuty i przewaga konkurencyjna systemu:

POZOSTAŁE SYSTEMY REGAŁÓW PÓŁKOWYCH

REGAŁY PÓŁKOWE

REGALY POLKOWE SUPER123

Wysokiej jakości system regałów półkowych przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, branży przemysłowej i magazynowej. Produkt dedykowany dla zabudowy wielopoziomowej w instalacjach antresol magazynowych półkowych. System kompatybilny i zintegrowany z regałami oraz komponentami regałów półkowych Super 1-2-3

Atuty systemu:
– System certyfikowany znakiem CE
– Max. obciążenie regału 4800kg
– Max. wysokość: 8000 mm
– Max. głębokość: 800 mm
– Max. Długość półko 1800 mm
– Dedykowany dla 2 i 3 poziomowych
instalacji

ANTRESOLE MAGAZYNOWE

regały magazynowe półkowe warszawa producent

System regałów typu long span przeznaczony dla dużych gabarytów oraz w miejscach gdzie występuję zapotrzebowanie na bardzo długie i głębokie półki. Cały system wykonany jest ze stali cynkowanej, gdzie wypełnieniem półek są panele cynkowane.

Atuty systemu:
– Skok półki co 33 mm
– Max. obciążenie regału 4800kg
– Max. głębokość: 1200 mm
– Max. Długość półki 3000 mm
– Wypełnienie półek stal cynkowana

NASI KLIENCI