METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

Regały e-commerce
Regały do magazynu e-commerce

Regały e-commerce

system Super 1-2-3
regały metalowe tuv i dostawa w 24h

Rozwiązania dla branży e-commerce projektujemy indywidualnie. Dostarczamy głównie trzy sprawdzone rozwiązania, które optymalizują proces kompletacji towarów oraz zwiększają efektywność pracy magazynu. Są to regały tradycyjne w oparciu o regały półkowe, regały paletowe w które wpisujemy regały ręcznego składowania lub instalujemy pierwsze trzy poziomy półkowe. Trzecim rozwiązaniem są półkowe antresole magazynowe.

Ciekawym rozwiązaniem jest wpisanie regałów półkowych o wysokości 2 m, zmontowanych w kształt litery U w każdą zatokę regałów paletowych o długości 2700 mm. Takie połączenie systemu paletowego z regałami półkowymi pozwala na dekompletację towarów najbardziej rotujących o małych gabarytach na półkach dostępnych z pozycji posadzki.
W zależności od specyfiki pracy magazynu i dostępnych narzędzi oferujemy alternatywne rozwiązania w postaci regałów półkowych wysokiego składowania lub półkowych antresol magazynowych. Tego typu zabudowy maksymalnie wykorzystują kubaturę magazynu wszędzie tam, gdzie jest potrzeba składowania towarów luzem przy zwiększonej liczbie kompletacji. Ostatnim rozwiązaniem są półkowe regały grawitacyjne, które chętnie wybiera branża e-commerce.

Szczegóły systemu znajdziesz w zakładce regały półkowe.

regały bezśrubowe

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

co33mm

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

POZNAJ NASZE REALIZACJE

regał apteka online

Regały dla Aptek internetowych

Mamy rozwiązania dla każdej branży. Projektujemy, dostarczamy i wyposażamy. Dostosowujemy się naszym produktem do Twoich potrzeb składowania oraz dostępnej przestrzeni w 24H.

oil-bottle

Regały dla sklepów motoryzacyjnych

Regały dla księgarni internetowych

Regały dla sklepów odzieżowych

Regały dla sklepów narzędziowych

Regały dla sklepu z butami

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.