Dlaczego klienci wybierają nasze regały półkowe?

Jesteśmy producentem regałów półkowych, a także liderem w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności. Wszystkie nasze systemy wyróżnia wysoka jakość.

Regały półkowe posiadają certyfikowany, w pełni modułowy system, który wyróżnia się łatwym i szybkim montaże oraz wysoką estetyką

 • Wszystkie nasze regały półkowe wykonane są z najwyższej jakości, zimno giętej stali cynkowanej.
 • Jesteśmy liderem wśród producentów regałów półkowych.
 • Wysoka jakość produktów potwierdzona wieloma certyfikatami
 • 50 lat doświadczenia!
Poznaj bliżej możliwości systemu Super 1-2-3
Galeria regałów półkowych SUPER 1-2-3

Regały metalowe półkowe Super 1-2-3

Metalowe regały magazynowe półkowe Super 1-2-3 to bardzo wszechstronny, modułowy system przeznaczony do przechowywania towarów, zarówno drobnych jak i o dużych gabarytach. Odpowiada na największe potrzeby magazynowania oraz spełnia wszystkie oczekiwania klientów dając praktyczne i nieograniczone możliwości składowania.

Metalowy regał magazynowy Super 1-2-3 w standardowej konfiguracji jest wykorzystywany w archiwach, magazynach, sklepach różnych branż, warsztatach samochodowych, garażach, jak również w gospodarstwach domowych.

System ten wzbogacony o wysokiej jakości różnorodną gamę akcesoriów, sprawdził się z powodzeniem w przemyśle  motoryzacyjnym przy składowaniu części zamiennych i opon, branży mody jako wyposażenie sklepów, a także w hurtowniach hydraulicznych i elektrycznych.

Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje ręczne składowanie towarów i konieczny jest do nich bezpośredni dostęp.

Zobacz także:

Regał na opony / Stoły warsztatowe

Specyfikacja

Montaż

Łatwy, szybki, bezśrubowy
Potrzebujesz wyłącznie młotek gumowy!

Wysokość

od 2 m do 5 m
Dostępna wysokość regału:
1.972mm / 2.500mm / 3.028mm / 3.952mm / 4.480mm / 4.500mm / 5.008mm

Głębokość

od 320 mm do 800 mm
Dostępna głębokość regału:
320mm / 400mm / 500mm/ 600mm / 700mm / 800mm

Długość

od 900 mm do 1.800 mm
Dostępna długość półki:
900mm / 1.050mm / 1.200mm / 1.350mm / 1.500mm / 1.650mm / 1.800mm

Obciążenie ramy

do 3.600 kg

Obciążenie na półkę

do 600 kg

Charakterystyka i zalety regałów magazynowych SUPER 1-2-3

W pełni regulowane i modułowe systemy regałów metalowych magazynowych Super 1-2-3 to najbardziej popularny i uznany produkt METALSISTEM.

Oprócz bardzo korzystnej ceny, głównymi zaletami Super 1-2-3 jest szybki, łatwy i bezśrubowy montaż oraz  potwierdzona atestami, wysoka ładowność półek i stabilność ramy.

Jest to system najwyższej jakości, gwarantujący trwałość i wytrzymałość, wykonany z cynkowanej, zimnogiętej stali, certyfikowanej zgodnie z normą EN 10204 3.1.

System regałów magazynowych Super 1-2-3 oferuje m.in. wysokiej jakości cynkowane półki z wypełnieniem metalowym; metalowe półki perforowane powyżej 50% ze stali cynkowanej wykorzystywane w ogrodnictwie; różnokolorowe, perforowane panele plastikowe, wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, pozwalające na ich zastosowanie w sektorze spożywczym oraz panele typu FROST stosowane wewnątrz pomieszczeń chłodniczych.

Istnieje również możliwość zastosowania dedykowanych półek dla każdej branży i wyposażenie regałów półkami ze stali nierdzewnej, szkła hartowanego czy płyty wiórowej.

Regały serii Super 1-2-3 mogą być integrowane z systemami Euroscacco, oferując szczególne korzyści w handlu detalicznym dla branży odzieżowej, narzędziowej, sport&healty lub zabawkarskiej.

Wśród zastosowań METALSISTEM występuje szeroka dostępność wieszaków i zawiesi do prezentacji produktów w zależności od obciążenia i oczekiwanej estetyki.

Regały mogą być wyposażone także w zintegrowane systemy szuflad modułowych, jak również inne rozwiązania dostosowane pod każdy projekt i dedykowane dla każdej branży.

Jednym z rozwiązań systemu Super 1-2-3 jest z powodzeniem stosowany w przemyśle motoryzacyjnym jako regał do przechowywania opon, pozwalający na bezpieczne i ergonomiczne składowanie ogumienia samochodowego na małej przestrzeni.

Różne rodzaje półek są idealnym rozwiązaniem dla branży spożywczej, ogrodniczej i chłodniczej.

Akcesoria powalają wyposażyć regały mające spełniać rolę ekspozycji w sklepach i hurtowniach bez względu na rodzaj prowadzonej

Dlaczego regały w systemie Super 1-2-3?

   • doceniany przez tysiące klientów stosunek jakości do ceny
   • wszystkie elementy wykonane z najwyższej jakości stali cynkowanej
   • szybki, łatwy i bezśrubowy montaż oraz wysoka ładowność półek regałów
   • modułowy charakter systemu pozwala na dowolną konfigurację regału
   • szeroka i w pełni integralna gama akcesoriów i rodzajów wypełnienia półek
   • uniwersalny system wykorzystywany na całym świecie przez liczne branże

Galeria akcesoriów i rodzajów półek

System regałów metalowych półkowych Super 1-2-3 to najbardziej wszechstronny system do składowania towarów.

Poznaj nasze akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prosty i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

 • różne rodzaje wypełnień półek: metalowe, plastikowe i perforowane
 • bogata propozycja możliwości podziału, klasyfikowania i grupowania produktów
 • integralność z systemami Euroscacco, idealne rozwiązanie w każdym sklepie

Pobierz Katalog Super 1-2-3 już teraz!

Galeria regałów półkowych UNIRACK

Regały metalowe półkowe UNIRACK

Regały metalowe półkowe UNIRACK to modułowy, łatwy w montażu i bardzo estetyczny system o zwiększonej nośności półek, przeznaczony do składowania ręcznego towarów. Seria UNIRACK dostępna jest w 5 wersjach ram nośnych USA / USB / USP / USM / USR, z czego USA/USB/USM i USR są całkowicie kompatybilne z półkami regałów serii SUPER 1-2- 3. USP różni się tym, że półki montowane są bezpośrednio do ram regałów bez wykorzystania belek poziomych.

System regałów półkowych UNIRACK dzięki bardzo atrakcyjnemu wzornictwu i wysokiej jakości komponentów jest najbardziej popularny wśród regałów ekspozycyjnych i sklepowych, w szczególności wykorzystywany jest w salonach odzieżowych, butikach oraz hurtowniach. Dodatkowo, dzięki wysokim parametrom technicznym i wizualnym UNIRACK znajduje zastosowanie jako system składowania opon, a także do budowania kładek oraz tworzenia platform i instalacji kładek pieszych na wysokościach.

Liczna gama akcesoriów pozwala na dowolną klasyfikację, ekspozycję oraz sortowanie towarów i jest wstanie spełnić największe oczekiwania klienta.

Specyfikacja

Wysokość

od 2 m do 8 m
Dostępna wysokość regału:
2.000mm / 2.500mm / 3.000mm / 3.500mm / 4.000mm / 4.500mm / 5.000mm /5.500mm / 6.000mm / 7.000mm / 7.500mm / 8.000mm

Głębokość

od 320 mm do 800 mm

Dostępna głębokość regału:

320mm / 400mm / 500mm/ 600mm / 700mm /800mm

Długość

od 600 mm do 1.800 mm

Dostępna długość półki:

regału: 600mm / 900mm / 1.050mm / 1.200mm / 1.350mm /1.500mm / 1.650mm / 1.800mm

Obciążenie ramy

do 4800 kg

Obciążenie na półkę

do 640 kg

Charakterystyka i zalety regałów metalowych UNIRACK

Regały półkowe UNIRACK są często wykorzystywane jako regały sklepowe dzięki wysokiej estetyce i modułowym komponentom.

Zastosowane rozwiązania są unikalne wizualnie i jednocześnie bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o możliwości dostosowania wysokości, asortymentu, akcesoriów oraz półek według własnych, nietypowych projektów.

Elastyczność gwarantowana jest przez możliwość rozbudowy regałów w czterech kierunkach oraz wzmocnionym połączeniom belek podtrzymującym półki z ramą główną regału. Regały półkowe w systemie UNIRACK to gwarancja solidnego wykonania i wysokiej estetyki.

UNIRACK, identycznie jak system SUPER 1-2- 3 daje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań dla wypełnień półek.

Warto wyróżnić: wysokiej jakości cynkowane półki z wypełnieniem metalowym; metalowe półki perforowane powyżej 50% ze stali cynkowanej wykorzystywane w ogrodnictwie; różnokolorowe, perforowane panele plastikowe, wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, pozwalające na ich zastosowanie w sektorze spożywczym oraz panele typu FROST stosowane wewnątrz pomieszczeń chłodniczych.

Istnieje również możliwość zastosowania dedykowanych półek dla każdej branży i wyposażenie regałów półkami ze stali nierdzewnej, szkła hartowanego czy płyty wiórowej.

Atutem Systemu UNIRAC jest wyjątkowa stabilność lekkiej konstrukcji, możliwość łączenia półek o indywidualnym przeznaczeniu, różnych szerokościach i parametrach oraz szeroki dobór akcesoriów.

W szczególności kompatybilny jest z systemem uchwytów i wieszaków sklepowych.

Zastosowanie mają również wszelkiego rodzaju przegrody, rozgraniczniki teleskopowe, ścianki działowe.

UNIRACK dzięki swojej atrakcyjnej konstrukcji high-tech jest wykorzystywany zarówno w środowiskach magazynowych, ale i wszędzie tam, gdzie towar składowany jest jednocześnie ekspozycją.

Dlatego tego typu regały półkowe tak często wykorzystywany jest przez hurtownie i sklepy odzieżowe. Jest również wysoce odpowiednim i opłacalnym systemem do tworzenia mobilnych rozwiązań dla archiwów i szaf przesuwnych, a także w zakresie wysokich systemów składowania opon.

Dlaczego UNIRACK?

   • ramy UNIRACK kompatybilne z półkami i belkami SUPER 1-2- 3
   • ze względu na atrakcyjność wizualną i estetykę
   • modułowy charakter zapewnia możliwość dowolnej rozbudowy
   • system umożliwia budowanie kładek pieszych i antresoli na wysokości 8 m
   • szeroka i w pełni integralna gama akcesoriów i rodzajów wypełnienia półek
   • wykorzystywany w szczególności przez branżę odzieżową i składy opon

Galeria akcesoriów i rodzajów półek

UNIRACK podobnie jak system SUPER 1-2- 3 gwarantuje wszechstronne możliwości składowania towarów.

Poznaj wykorzystywane akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prosty i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

Poznaj nasze akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prostu i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

 • różne rodzaje wypełnień półek: metalowe, plastikowe i perforowane
 • bogata propozycja możliwości podziału, klasyfikowania i grupowania produktów
 • integralność z systemami Euroscacco, idealne w rozwiązaniach w każdym sklepie