Galeria regałów półkowych UNIRACK

Regały metalowe półkowe UNIRACK

Regały metalowe półkowe UNIRACK to modułowy, łatwy w montażu i bardzo estetyczny system o zwiększonej nośności półek, przeznaczony do składowania ręcznego towarów. Seria UNIRACK dostępna jest w 5 wersjach ram nośnych USA / USB / USP / USM / USR, z czego USA/USB/USM i USR są całkowicie kompatybilne z półkami regałów serii SUPER 1-2- 3. USP różni się tym, że półki montowane są bezpośrednio do ram regałów bez wykorzystania belek poziomych.

System regałów półkowych UNIRACK dzięki bardzo atrakcyjnemu wzornictwu i wysokiej jakości komponentów jest najbardziej popularny wśród regałów ekspozycyjnych i sklepowych, w szczególności wykorzystywany jest w salonach odzieżowych, butikach oraz hurtowniach. Dodatkowo, dzięki wysokim parametrom technicznym i wizualnym UNIRACK znajduje zastosowanie jako system składowania opon, a także do budowania kładek oraz tworzenia platform i instalacji kładek pieszych na wysokościach.

Liczna gama akcesoriów pozwala na dowolną klasyfikację, ekspozycję oraz sortowanie towarów i jest wstanie spełnić największe oczekiwania klienta.

Specyfikacja

Wysokość

od 2 m do 8 m
Dostępna wysokość regału:
2.000mm / 2.500mm / 3.000mm / 3.500mm / 4.000mm / 4.500mm / 5.000mm /5.500mm / 6.000mm / 7.000mm / 7.500mm / 8.000mm

Głębokość

od 320 mm do 800 mm

Dostępna głębokość regału:

320mm / 400mm / 500mm/ 600mm / 700mm /800mm

Długość

od 600 mm do 1.800 mm

Dostępna długość półki:

regału: 600mm / 900mm / 1.050mm / 1.200mm / 1.350mm /1.500mm / 1.650mm / 1.800mm

Obciążenie ramy

do 4800 kg

Obciążenie na półkę

do 640 kg

Charakterystyka i zalety regałów metalowych UNIRACK

Regały UNIRACK są często wykorzystywane jako regały sklepowe dzięki wysokiej estetyce i modułowym komponentom.

Zastosowane rozwiązania są unikalne wizualnie i jednocześnie bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o możliwości dostosowania wysokości, asortymentu, akcesoriów oraz półek według własnych, nietypowych projektów.

Elastyczność gwarantowana jest przez możliwość rozbudowy regałów w czterech kierunkach oraz wzmocnionym połączeniom belek podtrzymującym półki z ramą główną regału. Regały metalowe w systemie UNIRACK to gwarancja solidnego wykonania i wysokiej estetyki.

UNIRACK, identycznie jak system SUPER 1-2- 3 daje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań dla wypełnień półek.

Warto wyróżnić: wysokiej jakości cynkowane półki z wypełnieniem metalowym; metalowe półki perforowane powyżej 50% ze stali cynkowanej wykorzystywane w ogrodnictwie; różnokolorowe, perforowane panele plastikowe, wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, pozwalające na ich zastosowanie w sektorze spożywczym oraz panele typu FROST stosowane wewnątrz pomieszczeń chłodniczych.

Istnieje również możliwość zastosowania dedykowanych półek dla każdej branży i wyposażenie regałów półkami ze stali nierdzewnej, szkła hartowanego czy płyty wiórowej.

Atutem Systemu UNIRAC jest wyjątkowa stabilność lekkiej konstrukcji, możliwość łączenia półek o indywidualnym przeznaczeniu, różnych szerokościach i parametrach oraz szeroki dobór akcesoriów.

W szczególności kompatybilny jest z systemem uchwytów i wieszaków sklepowych.

Zastosowanie mają również wszelkiego rodzaju przegrody, rozgraniczniki teleskopowe, ścianki działowe.

UNIRACK dzięki swojej atrakcyjnej konstrukcji high-tech jest wykorzystywany zarówno w środowiskach magazynowych, ale i wszędzie tam, gdzie towar składowany jest jednocześnie ekspozycją.

Dlatego tak często wykorzystywany jest przez hurtownie i sklepy odzieżowe. Jest również wysoce odpowiednim i opłacalnym systemem do tworzenia mobilnych rozwiązań dla archiwów i szaf przesuwnych, a także w zakresie wysokich systemów składowania opon.

Dlaczego UNIRACK?

   • ramy UNIRACK kompatybilne z półkami i belkami SUPER 1-2- 3
   • ze względu na atrakcyjność wizualną i estetykę
   • modułowy charakter zapewnia możliwość dowolnej rozbudowy
   • system umożliwia budowanie kładek pieszych i antresoli na wysokości 8 m
   • szeroka i w pełni integralna gama akcesoriów i rodzajów wypełnienia półek
   • wykorzystywany w szczególności przez branżę odzieżową i składy opon

Galeria akcesoriów i rodzajów półek

UNIRACK podobnie jak system SUPER 1-2- 3 gwarantuje wszechstronne możliwości składowania towarów.

Poznaj wykorzystywane akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prosty i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

Poznaj nasze akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prostu i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

 • różne rodzaje wypełnień półek: metalowe, plastikowe i perforowane
 • bogata propozycja możliwości podziału, klasyfikowania i grupowania produktów
 • integralność z systemami Euroscacco, idealne w rozwiązaniach w każdym sklepie