Poznaj bliżej możliwości systemu Super 1-2-3
Galeria regałów półkowych SUPER 1-2-3

Regały metalowe półkowe Super 1-2-3

Metalowe regały magazynowe Super 1-2-3 to bardzo wszechstronny, modułowy system przeznaczony do przechowywania towarów, zarówno drobnych jak i o dużych gabarytach. Odpowiada na największe potrzeby magazynowania oraz spełnia wszystkie oczekiwania klientów dając praktyczne i nieograniczone możliwości składowania.

Super 1-2-3 w standardowej konfiguracji jest wykorzystywany w archiwach, magazynach, sklepach różnych branż, warsztatach samochodowych, garażach, jak również w gospodarstwach domowych.

System ten wzbogacony o wysokiej jakości różnorodną gamę akcesoriów, sprawdził się z powodzeniem w przemyśle  motoryzacyjnym przy składowaniu części zamiennych i opon, branży mody jako wyposażenie sklepów, a także w hurtowniach hydraulicznych i elektrycznych.

Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje ręczne składowanie towarów i konieczny jest do nich bezpośredni dostęp.

Specyfikacja

Montaż

Łatwy, szybki, bezśrubowy
Potrzebujesz wyłącznie młotek gumowy!

Wysokość

od 2 m do 5 m
Dostępna wysokość regału:
1.972mm / 2.500mm / 3.028mm / 3.952mm / 4.480mm / 4.500mm / 5.008mm

Głębokość

od 320 mm do 800 mm
Dostępna głębokość regału:
320mm / 400mm / 500mm/ 600mm / 700mm / 800mm

Długość

od 900 mm do 1.800 mm
Dostępna długość półki:
900mm / 1.050mm / 1.200mm / 1.350mm / 1.500mm / 1.650mm / 1.800mm

Obciążenie ramy

do 3.600 kg

Obciążenie na półkę

do 600 kg

Charakterystyka i zalety regałów magazynowych SUPER 1-2-3

W pełni regulowane i modułowe systemy regałów metalowych Super 1-2-3 to najbardziej popularny i uznany produkt METALSISTEM.

Oprócz bardzo korzystnej ceny, głównymi zaletami Super 1-2-3 jest szybki, łatwy i bezśrubowy montaż oraz  potwierdzona atestami, wysoka ładowność półek i stabilność ramy.

Jest to system najwyższej jakości, gwarantujący trwałość i wytrzymałość, wykonany z cynkowanej, zimnogiętej stali, certyfikowanej zgodnie z normą EN 10204 3.1.

System regałów magazynowych Super 1-2-3 oferuje m.in. wysokiej jakości cynkowane półki z wypełnieniem metalowym; metalowe półki perforowane powyżej 50% ze stali cynkowanej wykorzystywane w ogrodnictwie; różnokolorowe, perforowane panele plastikowe, wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, pozwalające na ich zastosowanie w sektorze spożywczym oraz panele typu FROST stosowane wewnątrz pomieszczeń chłodniczych.

Istnieje również możliwość zastosowania dedykowanych półek dla każdej branży i wyposażenie regałów półkami ze stali nierdzewnej, szkła hartowanego czy płyty wiórowej.

Regały serii Super 1-2-3 mogą być integrowane z systemami Euroscacco, oferując szczególne korzyści w handlu detalicznym dla branży odzieżowej, narzędziowej, sport&healty lub zabawkarskiej.

Wśród zastosowań METALSISTEM występuje szeroka dostępność wieszaków i zawiesi do prezentacji produktów w zależności od obciążenia i oczekiwanej estetyki.

Regały mogą być wyposażone także w zintegrowane systemy szuflad modułowych, jak również inne rozwiązania dostosowane pod każdy projekt i dedykowane dla każdej branży.

Jednym z rozwiązań systemu Super 1-2-3 jest z powodzeniem stosowany w przemyśle motoryzacyjnym jako regał do przechowywania opon, pozwalający na bezpieczne i ergonomiczne składowanie ogumienia samochodowego na małej przestrzeni.

Różne rodzaje półek są idealnym rozwiązaniem dla branży spożywczej, ogrodniczej i chłodniczej.

Akcesoria powalają wyposażyć regały mające spełniać rolę ekspozycji w sklepach i hurtowniach bez względu na rodzaj prowadzonej

Dlaczego regały w systemie Super 1-2-3?

   • doceniany przez tysiące klientów stosunek jakości do ceny
   • wszystkie elementy wykonane z najwyższej jakości stali cynkowanej
   • szybki, łatwy i bezśrubowy montaż oraz wysoka ładowność półek
   • modułowy charakter systemu pozwala na dowolną konfigurację regału
   • szeroka i w pełni integralna gama akcesoriów i rodzajów wypełnienia półek
   • uniwersalny system wykorzystywany na całym świecie przez liczne branże

Galeria akcesoriów i rodzajów półek

System regałów metalowych Super 1-2-3 to najbardziej wszechstronny system do składowania towarów.

Poznaj nasze akcesoria i rozwiązania z bliska. Wyobraź sobie jak w prosty i łatwy sposób znajdą zastosowanie w Twojej przestrzeni magazynowej:

 • różne rodzaje wypełnień półek: metalowe, plastikowe i perforowane
 • bogata propozycja możliwości podziału, klasyfikowania i grupowania produktów
 • integralność z systemami Euroscacco, idealne rozwiązanie w każdym sklepie

Pobierz Katalog Super 1-2-3 już teraz!