Regały e-commerce
Regały do magazynu e-commerce

Regały E-Commerce

system Super 1-2-3

Rozwiązania dla branży e-commerce projektujemy indywidualnie. Dostarczamy głównie trzy sprawdzone rozwiązania, które optymalizują proces kompletacji towarów oraz zwiększają efektywność pracy magazynu. Są to regały tradycyjne w oparciu o regały półkowe, regały paletowe w które wpisujemy regały ręcznego składowania lub instalujemy pierwsze trzy poziomy półkowe. Trzecim rozwiązaniem są półkowe antresole magazynowe.

Ciekawym rozwiązaniem jest wpisanie regałów półkowych o wysokości 2 m, zmontowanych w kształt litery U w każdą zatokę regałów paletowych o długości 2700 mm. Takie połączenie systemu paletowego z regałami półkowymi pozwala na dekompletację towarów najbardziej rotujących o małych gabarytach na półkach dostępnych z pozycji posadzki.
W zależności od specyfiki pracy magazynu i dostępnych narzędzi oferujemy alternatywne rozwiązania w postaci regałów półkowych wysokiego składowania lub półkowych antresol magazynowych. Tego typu zabudowy maksymalnie wykorzystują kubaturę magazynu wszędzie tam, gdzie jest potrzeba składowania towarów luzem przy zwiększonej liczbie kompletacji. Ostatnim rozwiązaniem są półkowe regały grawitacyjne, które chętnie wybiera branża e-commerce.

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

100% STAL CYNKOWANA

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.