METALSISTEM projektuje i organizuje Twoją przestrzeń od 1970r.

metalsistem cbtc

ANTRESOLE MAGAZYNOWE

Unikalny, wszechstronny i najbardziej ekonomiczny system wśród cynkowanych regałów półkowych. Atutem naszego produktu jest szeroka paleta parametrów półek zarówno w zakresie długości i głębokości, jak i dopuszczalnych obciążeń. Szeroka paleta rozwiązań w zakresie separacji produktów odpowiada na potrzeby każdej branży.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

3 TYGODNIE PRODUKCJI

ATUTY I PRZEWAGA KONKURENCYJNA

UWARUNKOWANIA TECHNICZNE

LICZBA POZIOMÓW 0+1 lub 0+2

długość półki

MAKS. DŁUGOŚĆ PÓŁKI 1500 mm

głębokość regału

MAKS. GŁĘBOKOŚĆ PÓŁKI 800 mm

długość półki

MAKS. SZEROKOŚĆ ALEJEK I SCHODÓW 1200 mm

нагрузка на стойку

MAKS. OBIĄŻENIE CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH 300 kG/m2

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE

Antresole w systemie Super 1-2-3

Antresole w systemie UNIRACK

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU ANTRESOLI MAGAZYNOWEJ

Antresole magazynowe półkowe to najbardziej wszechstronny i elastyczny system wykorzystujący maksymalnie dostępną powierzchnię. Projektowany każdorazowo pod indywidualne potrzeby i specyfikę składowanego produktu. METALSISTEM to gwarancja dobrze wydanych środków.
Dostarczamy najwyższej jakości produkt, wykonany w 100% z cynkowanej stali. Jest to rozwiązanie projektowane w oparciu o system regałów półkowych, produkowany i udoskonalany od 50 lat. Zapewniamy bezpieczne, funkcjonalne i modułowe rozwiązanie w najszybszym czasie realizacji i najlepszej cenie w tym segmencie produktu.

Wszechstronność systemu to nie tylko dobór parametrów półek, uwzględniający jego kształt i wagę, ale możliwość dostosowania poziomu składowania na każdym etapie użytkowania. Daje to możliwość magazynowania różnych ładunków przy zmianie specyfiki, czy profilu działalności. Dostępne półki perforowane cynkowane lub plastikowe są odpowiedzą na co raz częstsze wymagania i uwarunkowania projektu. Bogata paleta asortymentu pozwala na indywidualne potrzeby konfekcjonowania i separacji produktów.
BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

POZOSTAŁE SYSTEMY

dostawa cert
REGALY POLKOWE SUPER123

REGAŁY PÓŁKOWE

Wysokiej jakości system regałów półkowych przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, branży przemysłowej i magazynowej. Produkt dedykowany dla zabudowy wielopoziomowej w instalacjach antresol magazynowych półkowych. System kompatybilny i zintegrowany z regałami oraz komponentami regałów półkowych Super 1-2-3

regały bezśrubowe

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

montaż półki co 33 mm

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

regały magazynowe producent warszawa

REGAŁY PALETOWE

System regałów typu long span przeznaczony dla dużych gabarytów oraz w miejscach gdzie występuję zapotrzebowanie na bardzo długie i głębokie półki. Cały system wykonany jest ze stali cynkowanej, gdzie wypełnieniem półek są panele cynkowane.

JAKOŚĆ CERTYFIKOWANA

regały ze stali cynkowanej

100% STAL CYNKOWANA

PROFIL SŁUPKA ZAMKNIĘTY