1408, 2017

Magazyn szyb samochodowych w systemie Superbo – Instalacja referencyjna

Sierpień 14th, 2017|

W tym tygodniu prezentujemy unikalne zastosowanie systemu Superbo, dedykowane dla branży motoryzacyjnej. Zlecenie dotyczyło stworzenia przestrzeni magazynowej pod kruche szyby samochodowe. Wyzwaniem było połączenie systemu Superbo z drewnianą konstrukcją, która zapewni odpowiednią objętość i selektywność składowania różnorodnych szyb przednich.

Projekt i wykonanie – szwedzki partner METALSISTEM – RMS Lagerinredningar AB

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym profilu Facebook.

1707, 2017

15 000 opon na powierzchni 370 m². Instalacja w systemie UNIRACK

Lipiec 17th, 2017|

Instalacja została wykonana w systemie UNIRACK marki Metalsistem, gdzie zastosowano 8 metrowe ramy boczne regałów oraz specjalnie zaprojektowane dla tej instalacji wzmocnienia w postaci „ramek dystansowych”, które zostały wykonane ze standardowych komponentów Metalsistem.
Priorytetem dla tego projektu było uzyskanie maksymalnej wydajności systemu w dostępnej przestrzeni magazynowej. System zaprojektowany, dostarczony i zmontowany w Niemczech przez dystrybutora Metalsistem firmę GEWE LagerTec GmbH.

Galeria zdjęć z tej realizacji na naszym profilu Faceebok.

809, 2016

8 września 2016 r. – Super 1-2-3 w Bricomarche w Siedlcach

Wrzesień 8th, 2016|

System regałów półkowych Super 1-2-3 od dzisiaj jest dostępny w markecie typu dom i ogród Bricomarche w Siedlcach. Klienci detaliczni będą mogli nabyć pojedyncze segmenty regałów jak i zamówić bezpośrednio w markecie rozbudowane zestawy regałów pod indywidualne potrzeby. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniami, które głównie sprawdzą się w garażu i piwnicy. Szczegóły wkrótce.

209, 2016

2 września 2016 r. METALSISTEM dla branży transportowej

Wrzesień 2nd, 2016|

Nasze produkty zaprezentowaliśmy podczas  XV Zjazdu Transportowców  w Biesiadnym Siole, którego organizatorem jest  Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów “PODLASIE”. Mieliśmy możliwość poznać problemy składowania i magazynowania tej branży, a jednocześnie zaprezentować rozwiązania dla przechowywania opon i kół samochodów ciężarowych.

109, 2016

3-4 września 2016 r. – Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Wrzesień 1st, 2016|

Jest to kolejna impreza skierowana do branży rolniczej, podczas której zainteresowani będą mogli porozmawiać i skonfrontować swoje potrzeby dot. składowania produktów spożywczych z przedstawicielami METALSISTEM.  Ze względu na duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami dla branży jesteśmy przekonani, że ta 22 edycja będzie początkiem naszej szerszej współpracy z organizatorami tej imprezy w przyszłości.