REGAŁY Archiwalne

system Super 1-2-3

Regały do archiwum cechują się wysoką jakością i wszechstronnością co przekłada się na bezpieczeństwo i maksymalne wykorzystanie systemu. Dodatkowo archiwizacja dokumentów wymaga optymalnego zagospodarowania dostępnej powierzchni co gwarantuje nam możliwość montażu półki co 33 mm oraz szeroka paleta parametrów półek, które posiadamy dostępne od ręki.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są regały do wysokości 2500 mm, gdzie pomieścimy 6 poziomów na segregatory plus 7 półkę kryjącą. Posiadamy dedykowana głębokość półki pod segregator lub pudełko archiwizacyjne, które wynosi 320 mm dla pojedynczych rzędów lub 600 mm głębokość, gdy jest potrzeba obsługi regałów z dwóch stron. Dostępne są również inne wartości w zakresie głębokości oraz aż 8 długości półek od 600 do 1800 mm. W ramach asortymentu dodatkowego posiadamy przednie i tylnie burty dla półek, zabezpieczenia pełne dla ścian bocznych oraz pleców regałów, a także bogatą linię separacji.
Projektując wyposażanie archiwum bierzemy pod uwagę ilość segregatorów lub pudeł archiwalnych, dostępną przestrzeń oraz analizujemy procesy pracy w archiwum. Pozwala to na zaoferowanie optymalnych rozwiązań od tradycyjnego archiwizowania w regałach stacjonarnych po systemy maksymalnie wykorzystujące powierzchnię archiwum, takie jak regały przesuwne w systemie MOBIEASY lub regały mobilne w systemie MOBIFRONT.

Szczegóły systemu znajdziesz w zakładce regały półkowe.

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

100% STAL CYNKOWANA

POZNAJ NASZE REALIZACJE

Regały archiwalne na segregatory

Mamy rozwiązania dla każdej branży. Projektujemy, dostarczamy i wyposażamy. Dostosowujemy się naszym produktem do Twoich potrzeb składowania oraz dostępnej przestrzeni w 24H.

Regały archiwalne na kartony

Regały archiwalne stacjonarne

Regały archiwalne z szufladami

Regały archiwalny wysuwany typ CARGO

Regały archiwalne przesuw ręczny

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.