Regały magazynowe Metalsistem
System regałów magazynowych Metalsistem
Regały Magazynowe - Metalistem

Regały magazynowe

system Super 1-2-3

Jest co najmniej kilka powodów dla których nasze systemy są tymi, które wybierają klienci wyposażając swoje magazyny. Po pierwsze jakość, nasz system zbudowany jest w całości ze stali cynkowanej. Po drugie wszechstronność. Posiadamy dostępną od ręki szeroką paletę parametrów półek w zakresie ich długości i głębokości, ale także ze względu na dopuszczalne maksymalne obciążenia. Po trzecie cena. Mamy najbardziej konkurencyjny cenowo produkt w tej klasie.
Łatwość i szybkość montażu, wszechstronność oraz dostępność to kolejne atuty. Nasi dystrybutorzy otrzymują od nas gotowe zmontowane ramy boczne regałów, dzięki czemu czas zabudowy skraca się o 50%. Wszechstronność wynikająca z modułowości oraz dostępnej linii wypełnień półek oraz sposobów separacji produktu pozwala zaoferować rozwiązania dla każdej branży. Dostępność to jednak główny czynnik, który pozwala nam na współpracę z wieloma partnerami w całym kraju. Na magazynie posiadamy cynkowane regały półkowe do 3,5 metra wysokości, długości półki od 600 do 1800 mm oraz głębokości od 320 do 800 mm. Dodatkowo mamy najszybszy czas produkcji dla projektów indywidualnych do 8 m wysokości, który wynosi 3 tygodnie.
Produkt nasz idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest aplikowany ręcznie towar różnych gabarytów o zróżnicowanej wadze. Oprócz standardowych długości półki występują również wartości takie jak 1050, 1350 i 1650 mm. W ramach asortymentu posiadamy perforowane plastikowe oraz stalowe wypełnienia półek oraz najtańsze i unikalne możliwości konfiguracji regałów pod wieszaki.
Kto raz poznał nasz system, zawsze do niego wraca.

Szczegóły systemu znajdziesz w zakładce regały półkowe.

SZYBKI, ŁATWY I BEZŚRUBOWY MONTAŻ

MONTAŻ PÓŁKI CO 33MM

100% STAL CYNKOWANA

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij wszystkie pola, żebyśmy mogli jak najlepiej i sprawnie dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.